31.10.2020 - Çekmeköy Web Portalı & Firma Rehberi &Çekmeköy Haber

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi

Çekmeköy

Çekmeköy, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. Önceden Ümraniye’ye bağlı bir belde belediyesi olan Çekmeköy İlçesi, 2009 yılında; Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen ilk kademe belediyelerinin tüzel kişiliklerinin sona ermesi ve bu belediyelere bağlı 17 mahalle ile 4 köyün katılması ile oluştu. Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu yakasındaki Alemdağ ormanlarının güney batı kesiminde bulunan Keçiağılı Tepesi’nin güney yamaçlarında kurulmuş ve Denizden yüksekliği 100 m’dir. 148,08 (14.800 hektar) kilometrekarelik alan üzerine kurulu

Çekmeköy Nışantepe Mahallesinde Satılık Arsalar. İmarlı Müstakil Tapulu Ekinox Emlak

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi

Çekmeköy Nışantepe mahallesi Şile Otobanı, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantıları ve 3.Köprü bağlantı yolunun hemen yanında.Üsküdar,Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe metrosu  madenler durağına 4 km  mesafede bulunmakta.

2019’da hayata geçecek Taşdelen-Yenidoğan metro hattına sadece 2km uzaklıkta.Çekmeköy Nışantepe mahallesi 9500’ün üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Lisesi, SEV Amerikan Koleji, ALEV Okulları, Uğur Koleji gibi okullar bulunmakta.İstinye üniversitesi çekmeköy yerleşkesine 2 km mesafede bulunmaktadır.

ÇEKMEKÖY NIŞANTEPE MAHALLESİ HAVADAN GÖRÜNTÜSÜ

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi Avrupa’nın en büyük havalimanı olan 3.Havalimanı’na Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarının hemen yanında.

Yeni bağlantı yollarıyla Anadolu Yakası’nın iş merkezleri Ümraniye ve yeni inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi‘ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı‘na 10 dakika, Levent – Maslak bölgesine ise sadece 15 dakika mesafede.

Çekmeköy Nışantepe mahallesi Çekmeköy Alemdağda bulunan devlet hastanesine 5 dakika mesafede. Nışantepe mahallesi Ümraniye devlet hastanesine ve Sancaktepe devlet hastanesine ulaşmak çok kolaydır.

Çekmeköy Nışantepe Mahallesi Konut Projeleri

 

Ana yollar, Oto yollar üzerinde bulunan Çekmeköy Nışantepe  mahallesi konumu ve yeşil Çekmeköy Alemdağ ormanlarının temiz havası Marka konut üreticilerinin de dikkatini çekmiştir.

Nef Çekmeköy projesi inşaat alanında Nef Çamlıtepe, Nef Ormantepe, Nef Koruköy etaplar halinde yapılmaktadır.

Çekmeköy Alemdağ emlak konutları

Alemdağ Emlak Konutları İstanbul ili, Çekmeköy ilçesi 526 ada/1 parselde sizi düşlediğiniz bir yaşama davet ediyor. Hep istediğiniz, doğayla iç içe ama şehre yakın, en üst seviyede güvenlikle donatılmış, sosyal imkanları olan, yeni dostluklar kurabileceğiniz, çocuğunuzun güvenle oyun oynayabileceği, kalitesi yüksek bir yaşam …

Projede,

146 adet 1+1 (58,20 ile 71,18 m²),  521 adet 2+1 (78,23 ile 108,80 m²),     408 adet 3+1 (124,56 ile 155,93 m²),

98 adet 4+1 (163,73 ile 194,01 m²) daireler ve 19 adet villadan (160,79 ile 173,35 m²) oluşan 1192 konut bulunmaktadır.

Bunların yanısıra, projede 8 adet ticari ünite (39,01 ile 214,72 m²) bulunmaktadır. 24 saat güvenlik, oyun alanları, açık ve kapalı havuz, fitness center, mağazalar, cami ve ilköğretim okulu gibi ihtiyaç duyacağınız her şey yanıbaşınızda…

Alemdağ Emlak Konutları’nda 75.600 metrekarelik konut alanının %80’i yeşil alan olarak ayrıldı. Yorucu bir günün ardından sevdiklerinizle vakit geçirip, stres atmak istediğinizde site içerisinde bulunan sosyal aktivitelerden yararlanabilirsiniz.

Çekmeköy Nışantepede Satılık Arsalar

Çekmeköy Nışantepe mahallesinde satılık müstakil tapulu imarlı   arsalar bulunmaktadır. İstanbulu Çekmeköy deki bu gözde yaşam alanına arsa yatırımı yapmak karlı yatırım olacağı görülmektedir. Mahalle marka özel okullar, Marka konut projeleri,  Üniversitesi ve ulaşım yolları ile arsa almak akıllı yatırım olur.

Çekmeköy Nışantepede Satılık arsa. 920 metre müstakil tapulu imarlı arsa Ekinox Emlak Tarafından satılmaktadır. Ayrıca bölgede 7000 metre 3000 metre satılık arsalar bulunmaktadır. Çekmeköy Nışantepede Satılık Arsalar İçin TIKLAYINIZ

Çekmeköyde satılık arsa, Çekmeköyde Satılık Arsalar, Çekmeköy, Çekmeköy Nışantepe Mahallesi, Çekmeköy nışantepe mahallesinde Satılık Arsalar, Nışantepe Mahallesi,Nef Çamlıtepe, Nef Ormantepe, Nef Koruköy, Çekmeköy Alemdağ emlak konutları

çekmeköyde satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ