18.10.2020 - Çekmeköy Web Portalı & Firma Rehberi &Çekmeköy Haber

Çekmeköy Dekorasyon Firmaları

Çekmeköy Dekorasyon Firmaları

Çekmeköy, Taşdelen, Alemdağ, Sancaktepe, Ümraniye, Dudullu ve cevresinde  yapacağınız tüm Dekorasyon, Tadilat, Boya, Mutfak dekorasyonu, Banyo dekorasyonu, Seramik, tüm yenileme işlerinizde yılların tecrübesiyele ben ve ekibim hizmetinizde.

1977 yılından günümüze Ümraniye Dudullu Çekmeköy  ve cevresinde inşaat işleri yaptım. Daha sonra ülkemizin Önde inşaat Firmalarında Kontrol olarak çalıştım. Şimdi tecrübe ve bilgimi dekorasyon işlerinde siz değerli müşterilerim için kulanıyorum. Dekorasyon tadilat işleriniz yapılır.

Kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden kaliteli malzeme kaliteli işçilik.  Dekorasyon işleriniz anahtar teslimi olarak yapılır.

Cemal Altun İletişim: 0532 548 91 44

Cemal Altun Hakkında:Ülkemizin önde gelen inşaat firmaları ve çalışma sürelerim

 Arcas Yapı İnce İşler Formeni   Çalışma Tarihleri Temmuz 2016 – Kasım  2018 Çalışma Süresi 2 yıl 5 ay

Mesa Kantur – Aktaş Ardaş Adi Ortaklığı İnce İşler Formeni  Çalışma Tarihleri Aralık 2014 – Ağustos  2015 Çalışma Süresi9 ay KonumIstanbul, Turkey

ŞAHİNLER YAPI PROJE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İnce işler formeni  Çalışma Tarihleri Ağustos 2013 – Kasım  2014 Çalışma Süresi 1 yıl 4 ay

İZKA İNŞAAT : İnce işler formeni  Çalışma Tarihleri Şubat 2011 – Ekim 2012 Çalışma Süresi 1 yıl 9 ay

SİNPAŞ : İnce İşler Formeni  Çalışma Tarihleri Ağustos 2003 – Eylül  2010 Çalışma Süresi  7 yıl 2 ay

çekmeköyde satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. yonetici dedi ki:

  Çekmeköy, Ümraniye, Sancaktepe ve yakın bölgelerde Evlerinde, Villalarında, Ofislerinde, Dekorasyon, Tadilat, Yenileme işleri yaptıracaklara Cemal Altun Tavsiyemizdir.

  Yıllarca Sinpaş gibi büyük firmalarda çalışmış ve çekirdekten işinin ehli olan Altun’a Dekorasyon işlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz.

  Piyasada bir çok dekorasyon işi yapan firma var. Tecrübe işi bilmek ve hangi malzeme kulanılmalı bu malzeme kalitesi ne işte bunları bilen ve deneyimli kişilere dekorasyon işlerinizi yaptırın

  Çekmeköy web şehir portalı

 2. Kemal dedi ki:

  Dekorasyon işinizmi var?
  Çekmeköyde dekorasyon işinizi titiz şekil de yapacak kişi tavsiye ederiz.
  Ekinox Gayrimenkul
  http://www.ekinoxgayrimenkul.com

BİR YORUM YAZ