05.08.2020 - Çekmeköy Web Portalı & Firma Rehberi &Çekmeköy Haber

Çekmeköy Belediye Meclisi, pandemi sürecinin ardından Temmuz ayı oturumunu gerçekleştirdi.

Çekmeköy Belediye Meclisi, pandemi sürecinin ardından Temmuz ayı oturumunu gerçekleştirdi.

Pandemi sürecinde toplanamayan Çekmeköy Belediye Meclisi, Temmuz Ayı Birleşiminde bir araya geldi. Oturum, sosyal mesafe kuralları nedeniyle Çekmeköy Nikah Sarayı’nda yapıldı. Çekmeköy Belediye Meclis Birinci Başkan Vekili Şenol Alan’ın başkanlık yaptığı birleşimde, 24 gündem maddesi görüşüldü.

Birleşimde,  belediye encümen üyeleri ve 8 ihtisas komisyonunun üyeleri seçimle belirlendi. Nazmiye Çetin, Cengiz Çetükkaya ve Seyithan Turan belediye encümen üyesi olurken; Plan Bütçe Komisyonu, İmar Komisyonu, Hukuk ve Tarife Komisyonu, Kadın ve Aile Komisyonu, Eğitim, Kültür, Gençlik  ve Spor Komisyonu, Harita ve Gecekondu Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Engelliler Komisyonu’nun üyeleri seçildi.

AK Parti Grubu adına konuşan Grup Başkan Vekili ve Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, İBB tarafından kılçık denilerek iptal edilen metro hattının Çekmeköy sakinlerini üzdüğünü, yine İBB’nin projesi olan seyir terası ile ilgili, çalışmaların bu yaza bitmesini beklediklerini ama henüz hiç bir çalışma olmadığını söyledi.

Yüksel ayrıca kültür merkezlerinin daha verimli kullanılabilmesi için İBB’den merkezlerin devrini istediklerini belirtti.

çekmeköyde satılık daire
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ